Yükleniyor. . . Lütfen bekleyiniz

Firma Profili

Hızır İnşaat

1983 Yılında Samsun’ da Yakup HIZIR tarafından kurulan ve inşaat-taahhüt alanında çalışmalar yürüten şirketimiz, kurulduğu günden bugüne merkezi Samsun’ da olmak üzere şehrimizde ve ülkenin her bölgesinde birçok esere imza atmıştır.
Firma Profili

Hızır İnşaat


Güvenilir ve kaliteli bir yaşam için sağlam alt yapı, uzman kadrosu ve 35 yıllık tecrübe ile sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamızın uzun süredir sektörde olmasının verdiği avantaj ile teknik personel, yardımcı ara eleman ve iyi yetişmiş kalifiye usta kadrosuna sahip olması, birçok ayrıcalıklı işin başarıyla yürütülmesine olanak sağlamaktadır.Çağdaş Dünyanızın Mimarı

Hızır İnşaat


Hızır İnşaat A.Ş. bu anlayış ve tecrübe ile binlerce metrekare bina işi, köprü, yol, içme suyu, gölet, yeraltı ve yerüstü otoparkları, rehabititasyon merkezi ve huzur evi, alışveriş merkezi gibi birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan firmamız, envarterindeki iş makinaları ve güçlü malzeme portföyü ile her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek kapasitededir.

Şirketimiz yapmış olduğu işlerde kaliteyi, mesleki ahlak değerlerini ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır.
Değerlerimiz

Vizyon, Misyon, Kalite ve Tecrübe


Vizyonumuz

Hızır inşaat olarak, ekip ruhuna sahip kadromuz ile hedeflerimize her geçen gün biraz daha yaklaşmaktayız. Geleneksel değerlerimizi, çağdaş yaşam kültürümüzü göz önünde bulundurarak, insana ve doğaya duyarlı teknoloji yöntemleri ile projelerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Misyonumuz

Firmamız, kaliteli yaşam alanları sunarken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kaliteli hizmet politikası ve iş güvenliği konusundaki hassasiyetimizle tüm projelerimizde “Yapı Güvenliği” ilkesine bağlı olan kuralları esas almaktayız.

Kalite ve Tecrübe

35 yılı aşkın köklü geçmişimize ait itibarımız, kalite, tecrübe ve güven üzerine inşa edilmiştir. Taahhüdümüz; tüm projeleri ve yürütülen faaliyetlerde hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam, kalite ve nitelikli iş çıkartmak, en güvenilir mal ve hizmeti üretmektir.


Temel İlkelerimiz


Kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen süre içinde yaptığımız bütün projeleri, temel ilkelerimizi benimseyerek yürütüyoruz.

Kalite, Güven, İtibar

Hizmet için


35 yılı aşkın köklü geçmişimize ait itibarımız, kalite ve güven üzerine inşa edilmiştir. Taahhüdümüz; tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam ve nitelikli iş çıkartmak, en güvenilir mal ve hizmeti üretmektir.

Yeniliklere Açıklık

Geleneklere Bağlılık


Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temeller üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek geleceğimizi inşa ederiz. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

Eşitlik, Adalet, Vefa

Başarı


En küçük başarımız bile, bir tek insanın eseri olamayacak kadar büyüktür. İnsanların büyük işleri ancak birbirlerine güvenip dayanarak başarabildikleri gerçeğinden hareketle, yöneticilerimiz ve topluluğumuz bünyesindeki tüm çalışanlarımız bir aile olarak birbirlerine kenetlenmişlerdir.

Toplumsal Fayda

Duyarlı Yaşam


Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.

Çevreye Saygı

Temiz çevre


Şirket kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için birincil öncelik olduğunun bilinciyle hareket etmektir.

Strateji

Daha Farklı Fikirler


Hızır İnşaat, kurumsal stratejisi üç ayak üzerine inşa edilmiştir. Bilinir ol , Rekabetçi ol, Yenilikçi ol. Bilinir ol diyen Hızır İnşaat, bulunduğu sektörlerde büyüklüğü ile, hizmet kalitesi ile her zaman ilk akla gelen olmayı amaçlamaktadır.

HAKKIMIZDA

Güvenilir ve kaliteli bir yaşam için sağlam alt yapı, uzman kadrosu ve 35 yıllık tecrübe ile sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz.